קרן הקולנוע הישראלי
ע. ר. 58-015-103-3
קרן הקלנוע הישראלי

יוצאים לסלון 2020

 

מידי חמישי נקרין לכם ממיטב סרטי הקרן. לאחר כל הקרנה יתקיים מפגש שיועבר בשידור חי עם היוצרים והשחקנים. בקיצור, חוויה מלאה של קולנוע ישראלי, עד הבית, בלי לזוז מהספה.

 500 הנרשמים הראשונים יקבלו לינק לצפייה בסרט בסמוך למועד. מהרו להירשם ולתפוס לעצמכם מקום באולם הוירטואלי שלנו, אל תשכחו לשתף חברים.

להלן רשימת ההקרנות והמפגשים עד כה.

ההקרנה הקרובה:  משהו טוטאלי - להרשמה

 

23.4

אבינו

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: מני יעיש, מוריס כהן, רותם זיסמן כהן

     

30.4

הבלתי רשמיים

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: אלירן מלכה, שולי רנד, יגאל גואטה

     

7.5

לא פה, לא שם

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: מייסלון חמוד

     

14.5

מכתוב

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: אדר שפרן, חגי עמיר, חנן סביון, עודד רז

     

21.5

ואלס עם באשיר

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: ארי פולמן, אהוד ברק, מתי פרידמן

     

4.6

פיגומים

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: מתן יאיר, אשר לקס, דוד אופנהיים

     

11.6

מיתה טובה

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: שרון מימון, טל גרניט, כרמל שלו

     

18.6

חתונה מנייר

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: מורן רוזנבלט,רועי אסף

     

25.6

אויר קדוש

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: שאדי סרור, אילן מוסקוביץ', לטיסיה איידו

     

2.7

היורד למעלה

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: אלעד קידן, אביב אלדמע, איה פרי

     

9.7

שרוכים

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: יעקב (ינקול)  גולדווסר , נבו קמחי, יואב קריים

     

16.7

געגוע

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: שבי גביזון, שי אביבי, טלי הלטר שנקר

     

23.7

קצפת ודובדבנים

בהנחיית: יוסי מרשק

בהשתתפות: גור בנטביץ', טינקרבל, גיא רז

     

30.7

שחור

בהנחיית: ד"ר אבנר שביט

בהשתתפות: חנה אזולאי-הספרי, אסתי ירושלמי, רפאל בלולו

     

6.8

אפס ביחסי אנוש

בהנחיית: ענת גורן

בהשתתפות: טליה לביא, שני קליין, רן בגנו

   

 

20.8

מסתור

בהנחיית: ענת גורן

בהשתתפות:  ערן ריקליס, נטע ריסקין, מישה בן דוד

     

27.8

הבן דוד

בהנחיית: יפתח קליין

בהשתתפות: צחי גראד, בן גראד, ירון מוטולה,

     

3.9

מוטלים בספק

בהנחיית: טל מילר

בהשתתפות: אלירן אליה, אדר חזאזי גרש

     

10.9

שש פעמים

בהנחיית: רותה קופפר

בהשתתפות: יונתן גורפינקל, רונה סגל, ד"ר אדוה ברקוביץ

     

17.9

איגור ומסע העגורים

בהנחיית: טל מילר

בהשתתפות: יבגני רומן, אולה שור סלקטר

     

24.9

אוונטי פופולו

בהנחיית: רותה קופפר

בהשתתפות: סלים דאו, יואב קוש, יאיר רוה

     

1.10

הקפות

בהנחיית: גלית חוגי

בהשתתפות: לי גילת, אסי לוי,  אפרת כורם

     

15.10

בלוז לחופש הגדול

בהנחיית: ד"ר שמוליק דובדבני

בהשתתפות: רנן שור, פרופ' חנה יבלונקה

     

22.10

תל אביב על האש

בהנחיית:  ד"ר אבנר שביט

בהשתתפות: יניב ביטון, אמיר הראל

     

29.10

10% ילדה שלי

בהנחיית: תמר עמית יוסף

בהשתתפות: אורי בר-און, אודי פרסי, יהלי פרידמן

     

5.11

החיים ע"פ אגפא -

בהנחיית: יאיר רווה

בהשתתפות: גילה אלמגור, שרון אלכסנדר, זהר סלע


12.11

הד

בהנחיית: טל מילר

בהשתתפות: אסף שניר, עמיקם קובנר, יעל אבקסיס


     

19.11

להציל את נטע

בהנחיית: רותה קופפר

בהשתתפות: ניר ברגמן, נעמה ארלקי, ערן בר-גיל


26.11

נדיה שם זמני

בהנחיית: ד"ר אבנר שביט

בהשתתפות: טובה אשר, ענת אשר, נטע שפיגלמן, טוליק גלאון