קרן הקולנוע הישראלי
ע. ר. 58-015-103-3
קרן הקלנוע הישראלי

שמות לקטורים

לקטורים מסלול דל תקציב - מועד ספטמבר 2020 - מתפרסם בסיום המועד


1.    אורן אדף

2.    הדס איילון

3.    אילן דה פריס

4.    גור הלר

5.    אפרת כורם

6.    גיל סימה

7.    רותה קופפר

8.    איילת קייט

 

לקטורים מסלול פיתוח - מועד מאי 2020 - מתפרסם בסיום המועד

1. אורן אדף / 2. צחי אדרי / 3. שרון אנגלהרט / 4. נטעלי בראון 

5. איילת בר-גור / 6. מתן גוגנהיים / 7. מאיה גולדשטיין / 8. יונתן גת 

9. דוד וולך / 10. איל חלפון / 11. רות ליטן / 12. אליאב לילטי

13. מיכל מטוס / 14. עמיר מנור / 15. רון פוגל / 16. אורית פוקס-רותם

17. רותה קופפר / 18. נורית קידר / 19. איילת קייט / 20. שרי שביט


לקטורים מסלול השלמת הפקה - מועד מאי 2020 - מתפרסם בסיום המועד

1. שירה ארד

2. קובי מזרחי

3. איתן פוקס

 

לקטורים מסלול מרכזי - מועד אפריל 2020 - מתפרסם בסיום המועד

1. תאופיק אבו ואיל

2. ניר ברגמן

3. לי גילת

4. רונית ויס-ברקוביץ

5. עילית זקצר

6. שי כרמלי-פולק

7. יהונתן סגל

8. סוהא עראף

9. רותי פריבר

10. אריק קפלון


לקטורים מסלול השלמת הפקה - מועד דצמבר 2019 - מתפרסם בסיום המועד

1. דוד אופק

2. גור בנטביץ'

 

3. מיה רבן


לקטורים מסלול ביכורים - מועד דצמבר 2019 - מתפרסם בסיום המועד

1. וידי בילו

2. לירון בן שלוש

3. לייזי שפירא

 

לקטורים מסלול מרכזי- מועד דצמבר 2019 - מתפרסם בסיום המועד

1. מאיה הפנר

2. עילית זקצר

3. חיים לפיד

4. עמיר מנור

5. יעל פרלוב

6. אריק קפלון 

 

לקטורים מסלול דל תקציב (עצמאי) - מועד דצמבר 2019 - מתפרסם בסיום המועד

1. סופי ארטוס

2. דנה גורן

3. אורן גרנר

4. אבישי כהנא

5. יריב מוזר

6. רונה סגל


לקטורים מסלול ביכורים - מועד ספטמבר 2019 - מתפרסם בסיום המועד

1. טל גרניט

2. שמוליק דובדבני

3. מאיה הפנר

4. אפרת כורם

5. רות ליטן

6. עמיר מנור

7. יהונתן סגל

8. מושון סלמונה

9. יעל קיים

10. יבגני רומן

11. דני רייספלד

12. שרי שביט

 

לקטורים מסלול פיתוח- מועד יוני 2019 - מתפרסם בסיום המועד

1. צחי אדרי / 2. דנה גולדברג / 3. מאיה הפנר / 4. מאיה הראל

5. רות לב ארי / 6. עמרי לוי / 7. עמיר מאורי / 8. יהונתן סגל

9. אלעד קידן / 10. יסמין ששון

 

לקטורים מסלול מרכזי - מועד אפריל 2019 - מתפרסם בסיום המועד

1. שירי ארצי

2. טל גרניט

3. נועה ברמן הרצברג

4. יעל הדיה

5. יורם כסלו

6. סיגלית ליפשיץ

7. שרון מיימון

8. נח סטולמן

9. מירה עווד

10. איתן ענר

11. מיה רבן


לקטורים מסלול השלמת הפקה - מועד דצמבר 2018

1. דני בן מנחם

2. יורם כסלו

3. דנה שטרן

 

לקטורים מסלול השקעה בהפקה - מועד אוגוסט 2018

מסלול מרכזי

1. ירון בלוך

2. יעל הדיה

3. דניאל וקסמן

4. אסי לוי

5. נדב לפיד

6. נועה מנהיים

 

מסלול ביכורים 

1. ציביה ברקאי

2. עמרי גבעון

3. סלווה נקארה

4. ארז תדמור

 

מסלול עצמאי

1. בועז ארמוני

2. איילת ברגור

3. רונה דורון

4. אבי עמר


לקטורים מסלול השקעה בהפקה - מועד מיוחד מרץ 2018

מסלול מרכזי

1. שירי ארצי / 2. איל חלפון / 3. גילי מנדל

מסלול ביכורים/עצמאי

1. מיה דרייפוס / 2. עמוס קולק / 3. אבי שמש


לקטורים מסלול פיתוח תסריט - מועד יולי 2018 

שלב א

1. אורי אביב

2. נמרוד אלדר

3. יהונתן בר אילן

4. נילי המאירי

5. גור הלר

6. מיה חטאב

7. טל מאירי

8. עמיר מנור

9. ליאור נשר

10. רונה סגל

11. אמיר פכרדין

12. טל קלר


שלב ב

1. מאיה גולדשטיין

2. דיתה גרי

3. דיויד נוי


ליווי אמנותי: אביטל בקרמן

 

רשימת יועצים השקעה בהפקה- מועדים קודמים

רשימת יועצים השקעה בפיתוח תסריט- מועדים קודמים

רשימת יועצים השקעה בהשלמת הפקה- מועדים קודמים