קרן הקולנוע הישראלי
ע. ר. 58-015-103-3
קרן הקלנוע הישראלי

צוות הקרן

מנכ"לית הקרן 

ליסה שילוח-עוזרד Lisa Shiloach-Uzrad

info@filmfund.org.il

מכהנת משנת 2019

 


מנהלת ההפקות  

אורלי ברוק Orly Bruck

orly@filmfund.org.il

מכהנת משנת 2020


מנהלת כספים

רונית הורוביץ Ronit Horovitz

 Ronit@filmfund.org.il 



מנהלת פיתוח, קריאה ומיון

אביטל בקרמן Avital Bekerman

avital@filmfund.org.il


קריאה ומיון 

קרן גולדשטיין זרעו Keren Goldstein - Zaro

kg@filmfund.org.il

 

מנהלת פרויקטים מיוחדים

דנה גורן Dana Goren

dana@filmfund.org.il

 

מנהלת משרד

ברית הראל Brit Harel

info@filmfund.org.il


חשבונות

רחל הללי Rachel Halali

rachel@filmfund.org.il


עוזרת למנהלת פיתוח, קריאה ומיון 

עדי שחם Adi Shacham

adi@filmfund.org.il

 

רכז מדיה וארכיון

ציון כהן Zion Cohen
zion@filmfund.org.il

תחזוקה
חביבה אלמליח - Haviva Elmaliach
 
 
תמונה: מכתוב / במאי: עודד רז / צילום: עידן מילמן