התחברות
English
הרשמה לניוזלטר
.V.O.D - סרטי הקרן בארכיון הסרטים הישראלי 🎞️ ניוזלטר יוני 2024📣

יוצאים לסלון

בעקבות התפרצות מגפת הקורונה וסגירת בתי הקולנוע, קרן הקולנוע הישראלי (ע"ר) יזמה והשיקה בחודש אפריל 2020, את פרויקט "יוצאים לסלון" - הקרנה שבועית חינמית מקוונת בשידור חי של סרט ישראלי איכותי מאוצר סרטי הקרן, ובסיומו מפגש אינטראקטיבי עם יוצרי ויוצרות הסרט ואורחים נוספים. 

מטרות הפרוייקט:


 

 

 

 

מאי 2020- "ואלס עם באשיר" בהשתתפות ארי פולמן, אהוד ברק ומתי פרידמן

 


להלן רשימת המפגשים הזמינים לצפייה: 

2020

23.4
אבינו
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: מני יעיש, מוריס כהן, רותם זיסמן כהן

 
30.4
הבלתי רשמיים
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: אלירן מלכה, שולי רנד, יגאל גואטה

 
7.5
לא פה, לא שם
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: מייסלון חמוד

 

14.5
מכתוב
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: אדר שפרן, חגי עמיר, חנן סביון, עודד רז
 
 
21.5
ואלס עם באשיר
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: ארי פולמן, אהוד ברק, מתי פרידמן
 
 
4.6
פיגומים
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: מתן יאיר, אשר לקס, דוד אופנהיים
 
 
11.6
מיתה טובה
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: שרון מימון, טל גרניט, כרמל שלו
 
 
18.6
חתונה מנייר
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: מורן רוזנבלט, רועי אסף
 
 
25.6
אויר קדוש
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: שאדי סרור, אילן מוסקוביץ', לטיסיה איידו
 
 
2.7
היורד למעלה
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: אלעד קידן, אביב אלדמע, איה פרי
 
 
9.7
שרוכים
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: יעקב (ינקול) גולדווסר, נבו קמחי, יואב קריים
 
 
16.7
געגוע
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: שבי גביזון, שי אביבי, טלי הלטר שנקר
 
 
23.7
קצפת ודובדבנים
בהנחיית: יוסי מרשק
בהשתתפות: גור בנטביץ', טינקרבל, גיא רז
 
 
30.7
שחור
בהנחיית: ד"ר אבנר שביט
בהשתתפות: חנה אזולאי-הספרי, אסתי ירושלמי, רפאל בלולו
 
 
6.8
אפס ביחסי אנוש
בהנחיית: ענת גורן
בהשתתפות: טליה לביא, שני קליין, רן בגנו
 
 
20.8
מסתור
בהנחיית: ענת גורן
בהשתתפות:  ערן ריקליס, נטע ריסקין, מישה בן דוד
 
 
27.8
הבן דוד
בהנחיית: יפתח קליין
בהשתתפות: צחי גראד, בן גראד, ירון מוטולה,
 
 
3.9
מוטלים בספק
בהנחיית: טל מילר
בהשתתפות: אלירן אליה, אדר חזאזי גרש
 
 
10.9
שש פעמים
בהנחיית: רותה קופפר
בהשתתפות: יונתן גורפינקל, רונה סגל, ד"ר אדוה ברקוביץ
 
 
17.9
איגור ומסע העגורים
בהנחיית: טל מילר
בהשתתפות: יבגני רומן, אולה שור סלקטר
 
 
24.9
אוונטי פופולו
בהנחיית: רותה קופפר
בהשתתפות: סלים דאו, יואב קוש, יאיר רוה
 
 
1.10
הקפות
בהנחיית: גלית חוגי
בהשתתפות: לי גילת, אסי לוי,  אפרת כורם
 
 
15.10
בלוז לחופש הגדול
בהנחיית: ד"ר שמוליק דובדבני

בהשתתפות: רנן שור, פרופ' חנה יבלונקה

 

 
22.10
תל אביב על האש
בהנחיית:  ד"ר אבנר שביט
בהשתתפות: יניב ביטון, אמיר הראל
 
 
 
29.10
10% ילדה שלי
בהנחיית: תמר עמית יוסף
בהשתתפות: אורי בר-און, אודי פרסי, יהלי פרידמן
 
 
 
5.11
החיים ע"פ אגפא 
בהנחיית: יאיר רווה
בהשתתפות: גילה אלמגור, שרון אלכסנדר, זהר סלע

 

12.11
הד
בהנחיית: טל מילר
בהשתתפות: אסף שניר, עמיקם קובנר, יעל אבקסיס
 
 
 
19.11
להציל את נטע
בהנחיית: רותה קופפר
בהשתתפות: ניר ברגמן, נעמה ארלקי, ערן בר-גיל

 

26.11
נדיה שם זמני
בהנחיית: ד"ר אבנר שביט
בהשתתפות: טובה אשר, ענת אשר, נטע שפיגלמן, טוליק גלאון
 
3.12
משהו טוטאלי
בהנחיית: ד"ר שמוליק דובדבני
בהשתתפות: גור בנטביץ', טינקרבל, אתגר קרת

 

9.12
הנשף
בהנחיית:  תמר עמית יוסף
בהשתתפות: טל גרניט, שרון מימון, סתיו סטרשקו
 
17.12
שלוש אמהות
בהנחיית: תמר עמית יוסף
בהשתתפות: דינה צבי-ריקליס, מירי מסיקה, יפעת פרסטלניק
 
24.12
חיותה וברל
בהנחיית: ד"ר אבנר שביט
בהשתתפות: עמיר מנור, גיא רז
 
 
31.12
כיכר החלומות
בהנחיית: טל מילר
בהשתתפות: בני תורתי, אורי קלאוזנר, יונתן דני
 



2021


07.01
אחד משלנו
בהנחיית: ד"ר אבנר שביט
בהשתתפות: אורי ברבש, אלון אבוטבול, דליה שימקו


14.01
המשגיחים
בהנחיית: תמר עמית יוסף
בהשתתפות: מני יעיש, גל פרידמן, אסף קורמן

 
21.01
היום שאחרי לכתי
בהנחיית: רותה קופפר
בהשתתפות: נמרוד אלדר, מנשה נוי, זהר מידן
 
 
28.01
כאן ועכשיו
בהנחיית: ד"ר שמוליק דובדבני
בהשתתפות: רומן שומונוב, ולאד דובינסקי, קוואמי
 
 
04.02
חתונה מאוחרת
בהנחיית: ד"ר אבנר שביט
בהשתתפות: דובר קוסאשוולי, ליאור אשכנזי, יעל פרלוב  
 
18.02
גט-המשפט של ויויאן אמסלם
בהנחיית: רותה קופפר
בהשתתפות: שלומי אלקבץ, דיקלה, עו"ד ניצן כספי שילוני
 
25.02
הרפתקה בשחקים
בהנחיית: טל מילר
בהשתתפות: ליאור חפץ, אריה צ'רנר, לימור שמילה
 
04.03
בן זקן
בהנחיית: טל מילר
בהשתתפות: אפרת כורם, אלירז שדה, רום שושן
 
11.03
אנטנה
בהנחיית: רותה קופפר
בהשתתפות: אריק רוטשטיין, ישי גולן, שירה ארד
 
18.03
זולגות הדמעות מעצמן
בהנחיית: ד"ר אבנר שביט
בהשתתפות: איתן גרין, רוני יהלי
 
25.03
סוף העולם שמאלה
בהנחיית: ד"ר אבנר שביט
בהשתתפות: אבי נשר, נטע גרטי, לירז צ'רכי
 
08.04
העדות
בהנחיית: טל מילר
בהשתתפות: עמיחי גרינברג, אורי פפר, ד"ר מרטין אורבך